Dzisiaj jest: 20.7.2024, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Ocieplanie budynków

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2023.07.09 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Koszty ogrzewania domu z roku na rok będą coraz wyższe, zatem możemy zaproponować Państwu rozwiązanie wykonania termoizolacji. Docieplenie poszczególnych części w budynku wpłynie na spadek kosztów. Oferujemy wykorzystanie najlepszych materiałów izolacyjnych w przypadku elewacji, poddasza, podpiwniczenia.

Dobieramy indywidualnie odpowiednie rozwiązania, dostosowujemy budżet do wymagań klienta. Nasz zespół to wielu doświadczonych fachowców, którzy wiedzą w jaki sposób zniwelować straty ciepła w nieruchomościach komercyjnych albo także domach jednorodzinnych. Bez względu na typ dachu, zastosowanych najpierw rozwiązań architektonicznych, jesteśmy w stanie dopasować najlepsze rozwiązania. Należałoby zwrócić też uwagę na izolację stropu, podłogi, wymianę okien albo także drzwi. Obecnie wykorzystuje się okna trzyszybowe, jakie zdecydowanie ograniczają straty ciepła w porównaniu do starszych rodzajów stolarki okiennej.

Termomodernizacja to proces, w którym zmniejsza się straty ciepła w budynku. Będzie to bardzo ważne dla osób, które chcą zaoszczędzić na kosztach ogrzewania w zimowe miesiące oraz dla tych, którzy chcą poprawić komfort termiczny swojego budynku. Pierwszą ofertą jest izolacja poddasza. To bardzo ważne miejsce, które najczęściej jest źródłem strat ciepła w budynku. Dlatego także polecamy izolację termiczną poddasza, która pozwoli na zredukowanie kosztów związanych z ogrzewaniem domu. Izolacja termiczna elewacji to efektywna metoda na poprawę ocieplenia budynku jak również zwiększenie jego energooszczędności. Najczęściej źródłem strat ciepła są stare okna i drzwi, nieszczelne rury grzewcze jak również nieszczelności w konstrukcji budynku. W ramach prac proponujemy przeprowadzenie audytu energetycznego, który umożliwi na określenie źródeł strat ciepła w nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

tel: +48 730 658 803

e-mail: dobra.remontownia@gmail.com

Turowiec 24, 22-120 Wojsławice

Kontakt
dobraremontownia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.