Dzisiaj jest: 4.3.2024, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Spory asortyment wyrobów do szkoły a także biurowych - Shan.pl

dodano: 2023.11.21 ważne do: 2024.02.19 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:

Duży katalog wyrobów do szkoły oraz biurowych to wizytówka firmy SHAN. Tego typu produkty jak papier ozdobny nabywają często placówki oświatowe, biurowce, ale też klienci indywidualni. Wszystkie artykuły szkolne i biurowe pochodzą od rozpoznawalnych marek w branży ASTRA i MAJEWSKI. Są to zarówno wyroby standardowe, jak i bardziej artystyczne, jak na przykład papier kolorowy do orgiami, a firma zajmuje się samodzielnie produkowaniem bloków technicznych oraz rysunkowych w każdym formacie.

Posiada również specjalizację w tworzeniu przekładek do segregatorów. Przede wszystkim kupować można artykuły piśmiennicze, jak chociażby koperty ozdobne oraz sporo pozostałych wyrobów, często niezbędnych w biurowcach. Obsługa w punkcie sprzedaży jest wzorowa, a funkcjonowanie sklepu nienaganne. Zasady zakupu są od pierwszych chwil jasne.

Dystrybucja artykułów papierniczych w sieci oraz stacjonarna jest zgodna z wyznacznikami konsumenckimi. Wszystko umieszczone jest w podkategoriach to: artystyczne, biurowe, dekoracyjne, do quillingu, kreatywne, papiernicze, szkolne a także zabawki.


+Artykuł Sponsorowany+

 
Kontakt
SHAN.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://shan.pl
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.