Dzisiaj jest: 20.7.2024, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Atestowane place zabaw

dodano: 2023.04.17 ważne do: 2023.07.16 wyświetleń: 62
Szczegóły ogłoszenia:
Posiadamy w ofercie certyfikowane, bezpieczny place zabaw, które zapewniają wiele zabawy najmłodszym. Nasze place zabaw posiadają wymagane atesty, są to bezpieczne elementy wyposażenia placu zabaw takich takie jak huśtawki wahadłowe czy też karuzele. Możemy zaproponować także siłownie zewnętrzne, zestawy street workout, które można umieścić w przestrzeni publicznej, oraz w ogrodzie. Place zabaw z certyfikatem spełniają rygorystyczne normy, wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają odpowiedni atest, co gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszym.

W ofercie posiadamy metalowe place zabaw które charakteryzują się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Place zabaw z metalu charakteryzują się wyjątkowo wytrzymałością, są to zestawy zabawowe które wyprodukowane są ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo. Podesty w różnych urządzeniach zabawowych zrobione są ze sklejki antypoślizgowej. Certyfikowane urządzenia na plac zabaw to gwarancja bezpieczeństwa, wszystkie elementy takie jak ślizgi, zjazdy, pomosty wiszące lub ścianki moderacyjne wykonane są w taki sposób aby były w pełni bezpieczne dla dzieci. Części placów zabaw są zaokrąglone, co bardzo dobrze wpływa na bezpieczeństwo.

Happy – certyfikowane place zabaw

tel: +48 669 847 714

e-mail: biuro@happyplacezabaw.pl

ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn

Kontakt
happyplacezabaw
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.