Dzisiaj jest: 25.6.2024, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Multicom - serwis komputerów i smartfonów Szczecin (Używany)

dodano: 2024.03.14 ważne do: 2024.06.12 wyświetleń: 138
Szczegóły ogłoszenia:

Urządzenia elektroniczne, takie jak laptopy czy telefony, w każdym momencie mogą się zepsuć. Jeśli potrzebna będzie ich naprawa, to trzeba będzie wyszukać jakiś sprawdzony, dobry serwis laptopów Szczecin, w którym się to zrobi. Takich serwisów działa wiele na naszym rynku, ale z poziomem ich usług nie zawsze jest dobrze. Z takich też powodów przy wyborze trzeba na parę istotnych kwestii zwrócić swoją uwagę, żeby być całkowicie zadowolonym z naprawy.

W pierwszej kolejności dość istotna będzie lokalizacja serwisu, bowiem jechanie czasami nawet kilkadziesiąt kilometrów może być zupełnie nieopłacalne. Dużo tego typu serwisów oferuje bezpłatną wycenę i diagnozę usterki, jest to bardzo przydatne, ponieważ wcześniej pozwoli poznać dokładne koszty naprawy. Z pewnością przeglądnąć też warto umieszczone w sieci opinie, które napisali wcześniejsi klienci. Jeśli większość z nich będzie dobra, to raczej można będzie takiemu serwisowi zaufać i pozostawić w nim swoje urządzenie do naprawienia.

+Tekst Sponsorowany+

Multicom
Ul. Rydla 66
70-783 Szczecin
Serwis:  +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż:  +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
 
Kontakt
multicom
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.