Dzisiaj jest: 25.6.2024, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Gryzki psotniki Gdańsk - bios.net.pl

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2024.07.01 wyświetleń: 133
Szczegóły ogłoszenia:

Firmy z Pomorza, dla których marka BIOS oferuje swoje świadczenia to: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, placówki szkolne i przedszkolne, firmy z branży gastronomicznej, zakłady zajmujące się żywieniem zbiorowym, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, obiekty hotelowe i pensjonaty, piekarnie i cukiernie, obiekty użyteczności publicznej.

Ponadto świadczenia dotyczące Karaluchy Gdańsk realizowane są dla klientów prywatnych. Usługi powiązane z dezynfekowaniem, związane z dezynsekcją oraz usługi deratyzacji przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej wykonywane pośród właścicieli firm aniżeli dla klientów indywidualnych. Przyjazne dla środowiska, efektywne i odbywające się w bezpiecznych warunkach czynności pozwalają pozbywać się myszy lub radzić z efektami zalania domu. Specjaliści uczestniczą w kursach, które to zagwarantują. Cennik wyznaczony jest na podstawie indywidualnych wyznaczników, co jest dla klientów powodem do satysfakcji.

+Artykuł Sponsorowany+

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
biuro: Rzęsna 3 pok.12 80-716 Gdańsk
tel. 501754144
mail: bios@onet.pl
 
Kontakt
P.H.U.BIOS
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.