Dzisiaj jest: 20.7.2024, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Detektyw Toruń

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:

Niewierność może się pojawić w każdym związku, powody tego są bardzo różne. Wiele osób podejrzewających coś takiego decyduje się na zatrudnienie detektywa, który to potwierdzi lub wykluczy. Taki Detektyw stosuje różne metody, na przykład śledzenie i robienie zdjęć, lub też podsłuchy i nagrywanie.

W ostatnich czasach coraz bardziej popularne też staje się sprawdzanie swojego partnera, czy jest on podatny na zdradę, gdy na przykład spotka atrakcyjną osobę. Jest na to bardzo prosty, a jednocześnie skuteczny sposób, to znaczy tester niewierności. Kontrolowana osoba niby przypadkiem wtedy poznaje kogoś atrakcyjnego, kto rozpoczyna z nią flirt. Nie są przekraczane intymne granice, flirtowanie ogranicza się do rozmowy, spojrzeń i gestów. Wszystko zostaje nagrane, jest też sporządzany raport z tego, jak przebiegło spotkanie. Zebrane w ten sposób materiały przekazywane są zlecającej osobie, która może je wykorzystać przykładowo na rozprawie sądowej.

+Tekst Sponsorowany+
 
Kontakt
Detektyw
woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.