Dzisiaj jest: 17.4.2024, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Rusztowania aluminiowe Levvel

dodano: 2023.09.02 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Levvel oferuje profesjonalne rusztowania aluminiowe, zapewniające bezpieczeństwo. Rusztowania wyposażone są w krawężniki do podestów, barierki, antypoślizgowe szczeble oraz podesty.Rusztowania aluminiowe to oferta zarówno dla profesjonalistów jak również do zastosowań domowych. Aluminium jest materiałem antykorozyjnym, wytrzymałym oraz charakteryzuje się niską wagą. Dzięki temu są to rusztowania łatwiejsze w transporcie w porównaniu z rusztowaniami stalowymi, ułatwiony jest również montaż oraz rozłożenie.
W naszej ofercie znajdują się rusztowania aluminiowe EasyGate 380, które spełniają standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Nasze produkty są zgodne z normami EN 1298 oraz EN 1004, a także posiadają certyfikat TÜV, co stanowi potwierdzenie ich najwyższej jakości.
Charakterystyka rusztowania:
Kompaktowa i solidna konstrukcja: Rusztowanie EasyGate 380 zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Kompaktowe wymiary (0,73 x 2,00 m) pozwalają na łatwy transport i przechowywanie.
Deklaracja zgodności: Nasze rusztowania posiadają Deklarację Zgodności z normą PN-EN 1004, co świadczy o najwyższych standardach bezpieczeństwa, potwierdzenie tego stanowi certyfikat TÜV.
Wielofunkcyjność: EasyGate 380 to składane i mobilne rusztowanie, które sprawdzi się w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Może być używane do prac serwisowych, wykończeniowych, monterskich, porządkowych, a także w zastosowaniach przydomowych.
Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów oraz osób pracujących w domowych warunkach.
Kontakt:
MPC METAL sp. z o.o.
tel: 722 127 127
email: info@levvel.pl
Kontakt
aluminiowerusztowania
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.