Dzisiaj jest: 25.6.2024, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Wysyłka paczek ze Stanów Zjednoczonych do Polski

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2023.09.26 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy wygodną wysyłkę paczek z ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Zakupy w sklepach internetowych w Stanach Zjednoczonych mogą być nie tylko atrakcyjne pod względem ceny, ale także oferować towary niedostępne w Europie. Dlatego postanowiliśmy zapewnić Państwu tanią i wygodną alternatywę dla wysyłki paczek z różnych sklepów internetowych z USA.

Kalkulator kosztów wysyłki online

Na naszej stronie internetowej udostępniamy wygodny kalkulator kosztów wysyłki. Wystarczy podać wagę i wymiary paczki, a otrzymają Państwo szybką wycenę wysyłki. Dzięki temu mogą Państwo łatwo oszacować koszty i dostosować je do swojego budżetu. Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość naszej usługi gwarantuje bezpieczeństwo.

Wybór drogi wysyłki - morskiej lub lotniczej

Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru drogi wysyłki, zależnie od preferencji i priorytetów. Wysyłka samolotem to najszybsza opcja, a czas dostawy ze Stanów Zjednoczonych do Polski wynosi najczęściej do 9 dni roboczych. Jeżeli zależy Państwu na szybszej dostawie, ta opcja będzie najlepszym wyborem. Natomiast wysyłka drogą morską jest bardziej ekonomiczna, ale czas dostawy może wynosić kilka tygodni.

Zakupy w sklepach internetowych w USA - rzadkie towary i okazje cenowe

Sklepy internetowe w Stanach Zjednoczonych często oferują produkty niedostępne w Polskich sklepach. Są to często przedmioty poszukiwane przez kolekcjonerów, rzadkie części samochodowe, akcesoria do jachtów i wiele innych. Dodatkowo, sklepy w USA organizują bardzo atrakcyjne promocje, co daje możliwość zakupu ciekawych produktów w niskich cenach. Dzięki naszej usłudze wysyłki przesyłek z USA do Polski, zakupy w Stanach Zjednoczonych będą bardzo wygodne.

Konsolidacja przesyłek i oszczędność kosztów

W przypadku zakupów w kilku różnych sklepach w USA, oferujemy Państwu złączenie kilku przesyłek. Wystarczy, że podadzą Państwo nasz adres jako odbiorcę, a my po otrzymaniu wszystkich przesyłek w naszym magazynie w USA, połączymy je w jedną paczkę i przekażemy do wysyłki. Warto pamiętać, że wiele sklepów internetowych w USA oferuje darmową wysyłkę na terenie Stanów Zjednoczonych przy większych zamówieniach.

Pomoc w sprawach celnych i opłaceniu podatku VAT Zajmujemy się nie tylko transportem przesyłek, ale również pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z cłem oraz podatkiem VAT. W Polsce, VAT wynosi 23%, który płacony jest od wartości towaru oraz kosztów przesyłki, nasi specjaliści pomogą Państwu w wypełnieniu niezbędnych dokumentów celnych. Dzięki naszej pomocy, proces odprawy celnej stanie się prostszy i bardziej zrozumiały. Możecie Państwo być pewni, że wszelkie formalności zostaną sprawnie załatwione, a paczki dotrą do Polski bez problemów.

Kontakt:

DOMA Shipping & Travel

Telefon : 1-773-736-3636

E-mail : doma@domashipping.com

Kontakt
DOMAShipping
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.